دعای احضار معشوق
موضوعات داغ

دعا فوری برای احضار معشوق مورد نظر – طلسم احضار فوری

این ایات را ۷ بار بروی چیز خوردنی, اشامیدنی و یا چیزی مانند عطر بخوانید سپس به کسی که میخواهید بدهید

دعا فوری برای احضار | در یک مهمانی با فردی آشنا شدید، شدیداً به او دل باختید، در پایان مهمانی از وی جدا شدید و فراموش کردید شماره تلفن یا آدرس و یا حتی نام وی را جویا باشید. چه باید کرد؟ ( دعا فوری برای احضار ) به سراغ صاحب مهمانی می روید از دوستان و آشنایان جویای راهنمایی می شوید ولی هیچ کدام نمی توانند شما را به معشوق تان هدایت کنند.

دعا فوری برای احضار

دعا برای احضار آنی و سریع معشوق دقیقاً مخصوص همین موارد است. معشوق تان را زمانی است ندیده اید و برای وی دلتنگ شده اید ؟ اگر آخرین دیدارتان کمتر از ۴۵ روز بود دعا برای احضار آنی و سریع معشوق در این باره کمک بسیار خوبی است.دعا برای احضار آنی و سریع معشوق در مدت کمتر یک هفته نتایجی را برای شما به ارمغان می آورد.
پرسش و پاسخ در دستوالعمل های کهن در مورد دعا برای احضار آنی و سریع معشوق آمده است فاصله زمانی ۴۵ روز را باید از مراسم خطم فامیل حفظ کنید .
بسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحیم اِلهی بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ اَنتَ المَحمُودُ وَ بِحَقِّ عَلیٍّ وَ اَنتَ العالی وَ بِحَقِّ فاطِمَهَ وَ اَنتَ فاطِرُ السَّمواتِ و الأرضِ وَ بِحَقِّ  _ احضار معشوق – الحَسَنِ وَ اَنتَ المُحسِنُ وَ بِحَقِّ الحُسَینِ وَ اَنتَ قَدیمُ الأِحسانِ اِلهی بِاخُصِّ صِفاتِک – دعا – وَ بِعِزِّ جَلالِک وَ بِأعظَمِ اَسمائِک وَ بِعِصمَهِ اَنبیائِک وَ بِنورِ اَولیائِک وَ بِدَمِ شُهَدائِک وَ بِمُناجاتِ فُقَرائِک وَ بِدُعاءِ صُلَحائِک اَسئَلُکَ زِیادَهً فِی العِلمِ وَ صِحَّهً فِی الجِسمِ وَ بَرَکَهً فِی الرِزقِ وَ طولآ فِی العُمرِ وَ تَوبَهً قَبلَ المَوتِ وَ راحَهً عِندَ المَوتِ وَ مَغفِرَهً بَعدَ المَوتِ وَ نَجاهً مِنَ النّارِ وَ دُخُولآ فِی الجَنََّهِ وَ عافیَهً فِی الدُّنیا وُ الاخِرَهِ اِنَّکَ عَلی کُلِّ شَیءٍ قَدیرٌ. بعد از گفتن چند مرتبه : اَمَّن یُجیبُ المُضطَرَّ اِذا دَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوء بگو : یا مُجیبَ المُضطَرّ (۳مرتبه) اَجِبِ المُضطَرّ بِحَقِّ المُضطَرّ وَ نَحنُ المُضطَرّونَ وَ صَلَّی اللهُ عَلی سَیِّدَنا مُحَمَّدٍ وَ الِه الطّاهِرینَ. – دعا فوری برای احضار
دعای احضار محبت قوی
دعای احضار محبت قوی را که در زیر آمده روزی ۷۲ مرتبه به مدت ۳ روز قرائت کنید. این دعا بسیار قوی می باشد و اگر در آن سه روز دعا برای احضار آنی و سریع معشوق نیز خوانده شود قدرتش بیشتر می شود. (نگاه کنید به همه دعاهای مربوط به خواستگاری)
«  عَسَی اللهَ اَن یَجعَلَ بَینَکُم وَبَینَ الَذینَ عادَیتُم مِنهُم مَوَدَّةً واللهُ غَفورٌ رَحیم  »

دعای فوری احضار معشوق با شمع

زمانی است که معشوق تان بر شما کم لطفی یا خیانت کرده باشد طلسم احضار معشوق با شمع بسیار مجرب است. طلسم احضار معشوق با شمع از خیانت جلوگیری هم می کند و اگر با دعا برای احضار آنی و سریع معشوق در سه روز استفاده شود قدرتش چند برابر خواهد شد. نام معشوق خود را به همراه نام مادر وی بر کاغذی سفید و بدون خط بنویسید. ۱۰۰ صلوات بخوانید و بر یک شمع بدمید. شمع را با چوب کبریت روشن کرده و با دود حاصل آن دایره ای سیاه رنگ به دور نام معشوق و نام مادرش بکشید. قبل از آب شدن شمع کاغذ را در باغچه خانه و یا گلدانی خاک کنید. توجه داشته باشید اگر خانه اجاره ای است حتماً طلسم را در گلدان خاک کنید که بعد از اسباب کشی آن را با خود به خانه جدید ببرید. تخم گلی قرمز رنگ در گلدان کاشته و هر یک روز درمیان بر بر استکانی ۱۰ صلوات بخوانید و بر گلدان بریزید. این عمل را تا جوانه زدن گل در گلدان ادامه دهید.
دعای احضار معشوق از راه دور
دعای احضار معشوق از راه دور که در زیر آمده است را هفت مرتبه بعد نماز های پنج گانه قرائت کنید. معشوق از صفر باز می گردد و تا هنگام مراجعت از خطرات حفظ می ماند. دعای احضار معشوق از راه دور با دعا برای احضار آنی و سریع معشوق هیچ تداخلی ندارد و حتی یکدیگر را قویتر هم می نمایند.
« بسم الله الرحن الرحیم سُبْحانَکَ لا اله اِلّا اَنتِ یا رَبِّ کُلِّ شَیءٍ وِراثَةُ »
دعای احضار قوی سوزاندنی
دعای احضار قوی سوزاندنی ریشه ای طلسم گونه دارد و رد پای آن را در طلسم احضار فوری معشوق که در مطلب طلسم قوی برای بازگشت معشوق آمده اس می توان دنبال کرد. ۱۰۰ مرتبه صلوات بفرستید و بعد از خواندن دعای زیر روی یک کاغذ سفید بدون خط یک خط کج بکشید. این کار را چهار مرتبه تکرار کنید و درست قبل از اذان صبح در آتش بیندازید. دعای احضار قوی سوزاندنی را نباید در فاصله زمانی یک ماه کمتر از دعا برای احضار آنی و سریع معشوق خواند.
« بسم الله الرحمن الرحیم. قَالُوا نُرِيدُ أَنْ نَأْكُلَ مِنْهَا وَتَطْمَئِنَّ قُلُوبُنَا وَنَعْلَمَ أَنْ قَدْ صَدَقْتَنَا وَنَكُونَ عَلَيْهَا مِنَ الشَّاهِدِينَ. باسم فلان بنت فلان علی حب و عشق فلان بن فلان الساعة الساعة الساعة »
دعا برای احضار آنی و سریع معشوق
برای اینکه هر چه سریع تر به معشوق خود برگردید و بازگشت سریع معشوق مورد برای شما رخ دهد می توانید دعا برای احضار آنی و سریع معشوق را که در زیر آمده است بعد از نماز های پنج گانه به مدت سه روز بخوانید.
« اللهم یا قادراً على کل شیء .. اغفر لنا کل شیء وارحمنا برحمتک الواسعه التی رحمت بها کل شیء وإذا وقفنا بین یدیک لا تسألنا عن أی شیء فإنک أهل التقوى وأهل المغفره »

دعای احضار فوری عشق

دعای احضار فوری عشق به شما کمک می کند با عاشق کردن محبوب، عشق را در رابطه خود سریعا ایجاد کنید. دعای احضار فوری عشق که در زیر آمده است را ۱۴ مرتبه بخوانید. فاصله زمانی خواندن دعا برای احضار آنی و سریع معشوق با دعای احضار فوری عشق بیشتر از ۴۵ روز باشد.
« وَمِنَ النَّاسِ مَن یَتَّخِذُ مِن دُونِ اللّهِ أَندَاداً یُحِبُّونَهُمْ کَحُبِّ اللّهِ وَالَّذِینَ آمَنُواْ أَشَدُّ حُبّاً لِّلّهِ وَلَوْ یَرَى الَّذِینَ ظَلَمُواْ إِذْ یَرَوْنَ الْعَذَابَ أَنَّ الْقُوَّهَ لِلّهِ جَمِیعاً وَأَنَّ اللّهَ شَدِیدُ الْعَذَابِ فَمَنْ خَافَ مِن مُّوصٍ جَنَفاً أَوْ إِثْماً فَأَصْلَحَ بَیْنَهُمْ فَلاَ إِثْمَ عَلَیْهِ إِنَّ اللّهَ غَفُورٌ رَّحِیمٌ . وَإِنِ امْرَأَهٌ خَافَتْ مِن بَعْلِهَا نُشُوزاً أَوْ إِعْرَاضاً فَلاَ جُنَاْحَ عَلَیْهِمَا أَن یُصْلِحَا بَیْنَهُمَا صُلْحاً وَالصُّلْحُ خَیْرٌ وَأُحْضِرَتِ الأَنفُسُ الشُّحَّ وَإِن تُحْسِنُواْ وَتَتَّقُواْ فَإِنَّ اللّهَ کَانَ بِمَا تَعْمَلُونَ خَبِیراً. وَإِنْ خِفْتُمْ شِقَاقَ بَیْنِهِمَا فَابْعَثُواْ حَکَماً مِّنْ أَهْلِهِ وَحَکَماً مِّنْ أَهْلِهَا إِن یُرِیدَا إِصْلاَحاً یُوَفِّقِ اللّهُ بَیْنَهُمَا إِنَّ اللّهَ کَانَ عَلِیماً خَبِیراً یَسْأَلُونَکَ عَنِ الأَنفَالِ قُلِ الأَنفَالُ لِلّهِ وَالرَّسُولِ فَاتَّقُواْ اللّهَ وَأَصْلِحُواْ ذَاتَ بِیْنِکُمْ وَأَطِیعُواْ اللّهَ وَرَسُولَهُ إِن کُنتُم مُّؤْمِنِینَ رَبَّنَا وَأَدْخِلْهُمْ جَنَّاتِ عَدْنٍ الَّتِی وَعَدتَّهُم وَمَن صَلَحَ مِنْ آبَائِهِمْ وَأَزْوَاجِهِمْ وذریتهم إِنَّکَ أَنتَ الْعَزِیزُ الْحَکِیمُ اللهم بحق هذه الآیات الشریفه »
سرانجام باید به این نکته اشاره شود که تمامی موارد در زمینه طلسم احضار فوری معشوق و طلسم بازگشت معشوق به شما کمک می کند خیلی سریع عشق را در طرف مقابل خود زنده کنید و با وی در ارتباط باشید و یا اگر معشوق از شما فاصله گرفته است، بازگشت معشوق بین یک الی سه روز رخ دهد. اما بهتر است علاوه بر این شما خود نیز تلاش کنید و مهارت ها و تکنیک های لازم در زمینه ارتباط عاشقانه را بیاموزید تا با استفاده از این تکنیک ها فرد مورد نظر را عاشق خود کنید و این عشق را همیشه در راستای امر حلال بین خود نگه دارید.
طلسم احضار فوری معشوق با یخ
برای اینکه معشوق فورا به سمت شما بازگردد می توانید از طلسم احضار فوری معشوق با یخ استفاده کنید. به این صورت که عکس معشوق را درون پارچه ای تمیز قرار داده و آن را درون پلاستیک گذارید سپس تا یک هفته هر روز این بسته را روی یخ قرار داده و ۳۰ مرتبه طلسم زیر را به آن بخوانید. امید است که با صلاح دید پروردگار معجزه ی بازگشت معشوق هرچه سریع تر رخ دهد و طلسم احضار فوری معشوق موثر واقع گردد. بهتر است بدانید دعا برای احضار آنی و سریع معشوق با طلسم احضار فوری معشوق با یخ بسیار قویتر می شود.
« اهلش مهلش تکلمش / فلان زاییده فلان / به ماثور به ماثور اهلش مهلش تکلمش »

طلسم احضار معشوق تضمینی

برای کسب محبت فرد مورد نظر می توانید طلسم احضار محبت از راه دور را که در زیر آمده است ۷ مرتبه بخوانید و او را شیفته خود کنید. به نحوی که از راه دور محبت وی به شما جلب گردد. گذشتگان معوملاً بعد از طلسم احضار محبت ا زفاصله دور طلسم احضار فوری معشوق با یخ را پیشنهاد می دانند. دعا برای احضار آنی و سریع معشوق با طلسم احضار محبت از فاصله دور و طلسم احضار فوری معشوق با یخ شکست ناپذیر می شود.
« یا ایها الملاء ایکم یأتینی بعرشها قبل ان یأتونی مسلمین قال عفریت من الجن انا اتیک به قبل ان تقوم من مقامک وانی علیه لقوی امین »
طلسم احضار فوری معشوق
اگر می خواهید هر چه سریع تر معشوق را نزد خود احضار کنید ، از طلسم احضار فوری معشوق استفاده کنید به این صورت که این طلسم را ۷۰ بار بر مشت خود بخوانید و در چهار جهت فوت کنید.استفاده از طلسم احضار فوری معشوق با یخ بعد از اجرای طلسم احضار فوری معشوق نقش مکمل را ایفا می کند. دعا برای احضار آنی و سریع معشوق را در فاصله زمانی ۴۵ روزه از این طلسم استفاده نفرمایید.
« تبت یدا ابی لهب و تب ما اغنی عنه ماله و ما کسب سیصلی نارا ذات لهب (به اسم فلان بن فلان) حتی لا یکون صبر و لا قرار و لا اکل و لا نیام لمحبه (فلان بن فلان) و امراته حماله الحطب فی جیدها حبل من مسد »

طلسم عشق فوری از راه دور

برای ایجاد عاشق کردن فرد از راه دور باید طلسم عشق فوری از راه دور که در زیر آمده است را روی کاغذی سفید نوشته و از روی آن ۷ مرتبه بخوانید و سپس کاغذ را در آب روان بیندازید.برای قدرتمند تر کردن طلسم عشق از راه دور باید طلسم احضار فوری معشوق با یخ را ۲ روز بعد از اجرای طلسم مذکور استفاده کرد و دعا برای احضار آنی و سریع معشوق از ۴۵ روز قبل تا ۴۵ روز بعد استفاده نشود.
« وَ مِنَ النَّاسِ مَن یَتَّخِذُ مِن دُونِ اللّهِ أَندَاداً یُحِبُّونَهُمْ کَحُبِّ اللّهِ وَالَّذِینَ آمَنُواْ أَشَدُّ حُبّاً لِّلّهِ وَ لَوْ یَرَى الَّذِینَ ظَلَمُواْ إِذْ یَرَوْنَ الْعَذَابَ أَنَّ الْقُوَّهَ لِلّهِ جَمِیعاً وَأَنَّ اللّهَ شَدِیدُ الْعَذَابِ فَمَنْ خَافَ مِن مُّوصٍ جَنَفاً أَوْ إِثْماً فَأَصْلَحَ بَیْنَهُمْ فَلاَ إِثْمَ عَلَیْهِ إِنَّ اللّهَ غَفُورٌ رَّحِیمٌ . وَ إِنِ امْرَأَهٌ خَافَتْ مِن بَعْلِهَا نُشُوزاً أَوْ إِعْرَاضاً فَلاَ جُنَاْحَ عَلَیْهِمَا أَن یُصْلِحَا بَیْنَهُمَا صُلْحاً وَالصُّلْحُ خَیْرٌ وَأُحْضِرَتِ الأَنفُسُ الشُّحَّ وَ إِن تُحْسِنُواْ وَ تَتَّقُواْ فَإِنَّ اللّهَ کَانَ بِمَا تَعْمَلُونَ خَبِیراً. وَ إِنْ خِفْتُمْ شِقَاقَ بَیْنِهِمَا فَابْعَثُواْ حَکَماً مِّنْ أَهْلِهِ وَ حَکَماً مِّنْ أَهْلِهَا إِن یُرِیدَا إِصْلاَحاً یُوَفِّقِ اللّهُ بَیْنَهُمَا إِنَّ اللّهَ کَانَ عَلِیماً خَبِیراً یَسْأَلُونَکَ عَنِ الأَنفَالِ قُلِ الأَنفَالُ لِلّهِ وَ الرَّسُولِ فَاتَّقُواْ اللّهَ وَ أَصْلِحُواْ ذَاتَ بِیْنِکُمْ وَ أَطِیعُواْ اللّهَ وَرَسُولَهُ إِن کُنتُم مُّؤْمِنِینَ رَبَّنَا وَ أَدْخِلْهُمْ جَنَّاتِ عَدْنٍ الَّتِی وَعَدتَّهُم وَمَن صَلَحَ مِنْ آبَائِهِمْ وَأَزْوَاجِهِمْ و ذریتهم إِنَّکَ أَنتَ الْعَزِیزُ الْحَکِیمُ اللهم بحق هذه الآیات الشریفه »
طلسم محبت سوزاندنی فوری
از قویترین طلسم های محبت باستانی دنیا می توان به طلسم محبت سوزاندنی فوری اشاره کرد که بسیار قوی و نتیجه بخش بوده است. افتادن فوری معشوق به پای شما برای ازدواج از معروف ترین دستاورد های طلسم محبت سوزاندی فوری می باشد. اگر ازدواج کرده باشید طلسم محبت سوزاندنی فوری رابطه بین شما را به شدت عاشقانه و پایدار میکند به طوری که  خوشبختی واقعی را تجربه کنید. از ابتدا تا انتهای اجرای طلسم محبت سوزاندنی فوری که از قویترین طلسم های محبت دنیا می باشد باید کمتر از سه روز طول بکشد. متخصصین علومه غریبه از زمان باستان تا کنون طلسم محبت اتشی قوی را هم تراز با طلسم محبت سوزاندنی فوری می دانستند.طلسم محبت سوزاندنی فوری بر طلسم اتشی چیره است و با دعا برای احضار آنی و سریع معشوق بسیار قویتر می شود.
ابتدا پرنده یا چهار پایی را به نیت سیر کردن فقرا قربانی کنید و گوشت آن را به مستمندان دهید. به غیر از استخوان ران پای راست حیوانی که نظر کردید هیچ قسمتی را نزد خود نگاه ندارید. استخوان ران را روی آتش چنان حرارت دهد که قسمتی از آن ذغال شود. با ذغال روی کاغذی بدون خط طلسم محبت سوزاندنی فوری را که در زیر آمده بنویسید. طلسم محبت باستانی را در ظرفی فلزی قرار داده و روی آتش بگذارید آتشی که فقط با سوختن چوب خشک به وجود آمده باشد . خاکستری که در ظرف فلزی پدیدار شده است را چهار سوی بیرون خانه در هوا و بعد از گفتن نام معشوقتان فوت کنید.طلسم محبت سوزاندنی فوری از معدود طلسم های است که طلسم احضار فوری معشوق با یخ مکمل آن نبوده و به تنهایی بسیار قدرت دارد.

دعا برای احضار آنی معشوق

بسم الله الرحمن الرحیم
این ایات را ۷ بار بروی چیز خوردنی, اشامیدنی و یا چیزی مانند عطر بخوانید سپس به کسی که میخواهید بدهید . دوست و محب شما خواهد شد. فروح وریحان و جنة نعیم فمن شاء ذكره فى صحف مكرمة مرفوعة مطهره بایدى سفرة كرام بررة قل ان كنتم تحبون االه فاتبعونى یحببكم الله و یغفر لكم ذنوبكم و الله غفور رحیم ولا حول ولا قوة الا بالله العلى العظیم
پرسش و پاسخ طلسم احضار فوری معشوق
برای به دست آوردن محبت شخص مقابل، ۲۷ دانه فلفل سیاه تهیه را تهیه کنید و سپس آیه ۱۷/ سوره انفال را هر روز بر یکی از فلفل‌ها خوانده ودر آتش بیاندازید تا ۲۷ روز کامل شود. در روایت بعد از آن آمده است، اگر هزار فرسنگ راه نیز فاصله باشد، یار پیش تو خواهد آمد و بسیار مجرب است:
متن آیه سوره انفال
فَلَمْ تَقْتُلُوهُمْ وَ لکِنَّ اللَّهَ قَتَلَهُمْ وَ ما رَمَیْتَ إِذْ رَمَیْتَ وَ لکِنَّ اللَّهَ رَمی‏ وَ لِیُبْلِیَ الْمُؤْمِنینَ مِنْهُ بَلاءً حَسَناً إِنَّ اللَّهَ سَمیعٌ عَلیمٌ
(ای مؤمنان) نه شما بلکه خدا کافران را کشت و (ای رسول)، چون تو تیر (یا خاک) افکندی نه تو بلکه خدا افکند (تا کافران را شکست دهد) و برای آنکه مؤمنان را به آزمونی نیکو از سوی خود بیازماید، که خدا شنوا و داناست.

اطلاعات بیشتر

مقالات مرتبط

دکمه بازگشت به بالا