دعای بخت گشایی
موضوعات داغ

دعای بخت گشایی دختران و دستوراتی فوق العاده قوی و قطعی جهت ازدواج

اول نکات مهم موانعی سر راه نباشد از جمله: ذکریالطیف ، سوره نور آیه 32، سوره انبیا آیه 89 ، سوره احزاب ، سوره روم آیه ۲۱

دعای بخت گشایی دختران دعا و دستوراتی فوق العاده قوی – در این مقاله برای شما دعای بخت گشایی، دعای گشایش بخت دختران، دعای فوری آمدن خواستگار مورد نظر، دعای فوق العاده قوی و مجرب، دعای بخت گشایی دختران، دعا برای احضار خواستگار مورد علاقه، طلسم بخت گشایی و طلسم جذب خواستگار آموزش خواهیم داد.

دعای بخت گشایی دختران

اول نکات مهم موانعی سر راه نباشد از جمله: ذکریالطیف ، سوره نور آیه ۳۲، سوره انبیا آیه ۸۹ ، سوره احزاب ، سوره روم آیه ۲۱  ۱) سوره طه آیات ۲۵ تا ۲۸ ، دعای یستشیر  ، سوره فرقان آیه ۷۴  ، سوره بقرة آیه ۲۰۱ ، سوره ذاریات
پرسش و پاسخ اول نکات مهم : متن این آیات و دعاها دلالت بر مطلب فوق دارد از اینرو خود اینها می تواند  دلیل باشند برای موضوع بخت گشایی
این اذکار و دعاها باید با نیت خالص و همراه با ایمان  و تقوا خوانده شود.
موانعی سر راه نباشد از جمله:

دعای بخت گشایی فوری

قلب ناپاک (مثلا  قلبی که درش کینه و حسادت و دشمنی باشد
نیتهای ناپاک
ترک نیکی و صدقه
ناامیدی به اجابت دعا
تاخیر انداختن نمازهای واجب به جوری که قضا شود مثل نماز صبح
فحاشی
نفاق
هرزگی در رفتار و اخلاق( روایت امام سجاد علیه السلام در کتاب شریف معانی الاخبار شیخ صدوق)
(البته هر کدام از این موانع بود به دلیل گناه چهارم که ناامیدی بود نباید دعا کردن را ترک کند بلکه دعا کند و در صدد رفع موانع باشد و در هیچ حالت نباید از رحمت خداوند مهربان  ناامید باشد ولو اینکه همه گناهان را انجام داده باشد. )
نمازها و آیات و یا سوره ها و دعاها و ذکرهایی که خوانده می شود باید به آنها ایمان داشته باشد و  تا حد توان و قدرت عمل به مفاهیم آنها نیز بکند تا تاثیر آنها سریعتر باشد و علاوه این دستورات برای یک زندگی شرافتمندانه هست که با عمل کردن آنها بدست می آید نه فقط با خواندن آنها.
راههایی که گفته شده است با هم ارتباطی ندارند از اینرو دختران و دوشیزگان محترم هر کدام را که دوست داشتند و  به حال و موقعیتشان هماهنگ بود انتخاب کنند.

دعای بخت گشایی سریع

ذکریالطیف ( همراه با لطف و مهربانی با دیگران) جهت بخت گشایی ذکریالطیف راهرروز ۱۲۹مرتبه بخواند.( عدد ۱۲۹ حساب ابجد لطیف است)
سوره نور آیه ۳۲( همراه با امید به فضل خداوند و تلاش برای ازدواج
سوره نور آیه ۳۲ را به وقت اذان بخواند: وَ أَنْكِحُوا الْأَيامى‏ مِنْكُمْ وَ الصَّالِحينَ مِنْ عِبادِكُمْ وَ إِمائِكُمْ إِنْ يَكُونُوا فُقَراءَ يُغْنِهِمُ اللَّهُ مِنْ فَضْلِهِ وَ اللَّهُ واسِعٌ عَليمٌ  (اى اولياء جوانان) عزب‏ها و بى‏همسرانتان را و از بندگان و كنيزانتان آنهايى را كه صلاحيت ازدواج دارند همسر دهيد اگر فقير باشند خداوند از فضل خويش بى‏نيازشان مى‏كند و خداوند داراى وسعت نامتناهى و داناست.
پرسش و پاسخ سوره انبیا آیه ۸۹   ( به دلیل آیه ۹۰ همراه با بیم و امید وخشوع و سرعت در کارهای خیر )
سوره انبیا آیه ۸۹  به مدت چهل روز  بعد از هر نماز واجب بلافاصله بدون اینکه با کسی حرف بزند یک صلوات بفرستد و هفت مرتبه این آیه مبارکه را تلاوت کند( در ایام عذر شرعی بعد از پاک شدن باقیمانده چهل روز را بخواند)
رَبِّ لا تَذَرْني‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَيْرُ الْوارِثينَ : پروردگارا، مرا تنها (و بدون فرزند و وارث) مگذار و (اگر وارثى هم ندهى باكى نيست، زيرا) تو بهترين وارث‏ها هستى.

دعای و طلسم بخت گشایی از راه دور

سوره احزاب( همراه با عمل به مضامین سوره شریفه ) از امام جعفر صادق علیه السلام روایت شده است که اگر دختری در خانه مانده باشد و کسی به خواستگاری نیاید سوره احزاب را بر پوست آهو یا پاره ای کاغذ بنویسد و در کوزه ای کوچکی قرار داده و آن کوزه را در خانه ای که آن دختر زندگی می کند قرار دهد پس انشاءالله خواستگار آن دختر زیاد شود ، همچنین برای سریع آمدن خواستگار نیز همین طریق مفید است. انشاء الله.
دعا بخت گشایی

دعای بخت گشایی فوق العاده قوی

سوره روم آیه ۲۱( همراه با تفکر در آیات الهی ) این آیه را روزی چهل بار چهل روز بخواند:
وَ مِنْ آياتِهِ أَنْ خَلَقَ لَكُمْ مِنْ أَنْفُسِكُمْ أَزْواجاً لِتَسْكُنُوا إِلَيْها وَ جَعَلَ بَيْنَكُمْ مَوَدَّةً وَ رَحْمَةً إِنَّ في‏ ذلِكَ لَآياتٍ لِقَوْمٍ يَتَفَكَّرُون‏
و از نشانه‏هاى او اين است كه براى شما از جنس خودتان (نه از فرشتگان و نه از اجنّه و غير آنها) همسرانى آفريد كه در كنار آنها آرامش يابيد، و ميان شما (شوى و زن يا افراد نوع انسانى) علاقه دوستى و مهر باطنى نهاد، همانا در اين امر نشانه‏هايى است (از توحيد و قدرت و حكمت خدا) براى گروهى كه مى‏انديشند. گشایش بخت

دعای و طلسم بخت گشایی دختران

سوره طه آیات ۲۵ تا ۲۸
هر روز این آیات را بخواند که کارش آسان شود و زبانش در مجلس خواسگاری گویا شود)
رَبِّ اشْرَحْ لي‏ صَدْري (۲۵)
گفت: پروردگارا، سينه‏ ام را گشاده گردان (صبر و حوصله فراوان به من بده).
وَ يَسِّرْ لي‏ أَمْري (۲۶)
و كارم را بر من آسان ساز (در انجام رسالت ياريم كن)
وَ احْلُلْ عُقْدَةً مِنْ لِساني‏ (۲۷)
و گرهى (را كه مانع بيان مقصود است) از زبانم بگشاى.
يَفْقَهُوا قَوْلي‏ (۲۸)
دعای یستشیر( همراه با توکل و تضرع بسوی خداوند و استغفار با حالت پشیمانی) گشایش بخت
پرسش و پاسخ دعای یستشیر را که پیامبر گرامی صلی الله علیه و آله به علی علیه السلام تعلیم داد برای کسب آرامش خود  بخواند. و اگر قصد کند برای ازدواجش و ۴۰  روز با توجه و تدبُّر در معنی آن بخواند انشاءالله موثر است (بهتر است بعد از نماز صبح باشد)با خواندن این دعا انسان امیدش از غیر خداوند کنده می شود و این بهترین حالات انسان است.) دعای بخت گشایی دختران – گشایش بخت

دعای و طلسم بخت گشایی دختران دم بخت

سوره فرقان آیه   ۷۴( همراه با تقواپیشگی و کمک کردن دیگران برای رسیدن به تقوا)
این آیه را زیاد بخواند ( و چه بهتر هر روز در قنوت نمازهای خود بخواند) :
رَبَّنا هَبْ لَنا مِنْ أَزْواجِنا وَ ذُرِّيَّاتِنا قُرَّةَ أَعْيُنٍ وَ اجْعَلْنا لِلْمُتَّقينَ إِماماً
و آنان كه مى‏گويند: پروردگارا، براى ما از همسران و فرزندانمان روشنى ديدگان (نسل‏هاى صالح و پاك و متّقى) عطا كن و ما را بر پرهيزكاران (در مسابقه به سوى ايمان يا رهبرى در اصول و فروع و معارف) پيشوا گردان. دعای و طلسم بخت گشایی دختران – گشایش بخت

دعای و طلسم بخت گشایی مجرب

سوره بقرة آیه  ۲۰۱   در قنوت نماز
رَبَّنا آتِنا فِي الدُّنْيا حَسَنَةً وَ فِي الْآخِرَةِ حَسَنَةً وَ قِنا عَذابَ النَّارِ
پروردگارا، به ما در دنيا نيكى و در آخرت نيكى عطا كن و ما را از عذاب آتش (دوزخ) نگاه دار
کسی که این دعا و این آیه را در  قنوت نماز بخواند ده تا حاجت از خداوند خواسته است هفت  تا در دنیا و سه تا در آخرت که عبارتند از:
همسر خوب که او را در امور آخرت و دنیا یاریش بدهد( البته در روایت مراد از حسنه زن مومنه هست برای همسری که در این صورت پسرها این آیه را برای همسریابی می خوانند  )

اخلاق خوب

علم و تخصص و رزق واسع
ایمان و تدین
قلب شاکر
زبان ذاکر
ولایت علی بن ابیطالب صلوات الله علیه
۱۰)  سوره ذاریات همراه با انجام  هشت کار و انجام ندادن پنج کار
پرسش و پاسخ سوره ذاریات را هر روز بخوانند همراه با اینکه پنج کار نکند و هشت کار انجام دهند که اگر ترجمه این سوره را پسران عزیز و دختران گرامی بخوانند واقف  به این امور ایجابی و سلبی خواهند شد.

 امام صادق علیه السلام فرمودند

هر کس این سوره را  بخواند و مداومت کند خداوند زندگیش را اصلاح می کند و معیشت و زندگی شامل ازدواج و مسئولیتهای زندگی و کارهای روز مره می شود هر کس بخواهد زندگیش مدیریت شود از خواندن این سوره غافل نشود. تا قبل از ازدواج بخواند به نیت ازدواج و وقتی انشاءالله ازدواج کرد بخواند برای مدیریت شدن زندگیش البته  همراه با انجام امور ایجابی و ترک امور سلبی . به حمدلله این  بنده حقیر  در امورات زندگی با خواندن این سوره شریفه  بسیار موفق بوده ام و خداوند کاملا زندگی را دیف می کند. دعای و طلسم بخت گشایی دختران
بیشتر بخوانید:

اطلاعات بیشتر

مقالات مرتبط

دکمه بازگشت به بالا